Soner Hoca'yı Takip Et..
1. Sınıf Haftalık Problemler (2. Dönem 13. Hafta)

1. Sınıf Haftalık Problemler (2. Dönem 13. Hafta)

1. sınıf haftalık problemler 2. dönem 13. hafta, toplama ve çıkarma problemleri, gerektiren problem soruları pdf. Öncelikle karışık olarak hazırladığımız Matematik Problemleri ile öğrencilerimiz, çocuklarımız öğrendiklerini hem pekiştirecek hem de gerçek hayata uyarlayabileceklerdir. Sınıf seviyesindeki matematik dersini çok önemsiyoruz. Ayrıca öğrencilerin matematik ile daha detaylı bir öğrenim sürecine girdiklerinin farkındayız. Bu durumu göz önüne alarak 1. Sınıf Problemler sorularını kolaydan zora doğru olacak şekilde hazırladık. Her öğrencinin yapabileceği sevide ürünler ortaya koymaya çalışarak tüm öğrencilere ulaşmak istiyoruz. Problemler her derse özgü olduğu gibi karışık olarak da ayarlanmıştır, 1. Sınıf için hazırladığımız problemlerin  herkese faydalı olmasını diliyoruz. Problemler konu içeriklerimiz: Doğal sayılar, doğal sayılarda toplama işlemi problemleri, çıkarma işlemi karışık problemleri, 1. sınıf karışık verilen alıştırmalar.

1. Sınıf Haftalık Problemler 1. Hafta 13. Dönem Karışık Problemler Pdf

1. sınıf haftalık problemler çalışmamızda 15 soru hazırladık ve ilk olarak kolay sorulara yer verdik. Ardından biraz da zor olan düşünme yeteneğini geliştiren problemlere yer verdik. Örneğin :

İlk olarak toplama işlemi ile ilgili 1. sınıf soruları
İkinci olarak 20’ye kadar olan sayılarda çıkarma işlemi haftalık problemler
Daha sonra onluk birlik ile ilgili problem sorular, verilmeyen toplananı bulma ile ilgili sorular

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip ederek güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz. Aynı şekilde paylaşarak birçok kişinin yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Instagram adresimiz https://www.instagram.com/sonerhocanet/

Pinterest adresimiz https://tr.pinterest.com/sonerhoca01/pins/

Telegram adresimiz https://t.me/Sonerhocanet

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?