Soner Hoca'yı Takip Et..
  • TARİH: 26.02.2024
3. Sınıf Doğal Sayılar Online Test – 1

3. Sınıf Doğal Sayılar Online Test – 1

3. sınıf online test doğal sayılar değerlendirme soruları, tüm konular testi 12 sorudan oluşan online değerlendirme testi. sınıf doğal sayılar konusu çok geniş olup matematik dersinin temelini oluşturmaktadır. Öğrenilen konuların testi ve varsa eksik bilgilerin giderilmesinin önemli olduğunu düşünüyoruz. Doğal sayılar testi bu amaçla hazırlandı. sınıf doğal sayılar değerlendirme çalışmamıza ait detaylı bilgiler aşağıda verilmiştir.

3. Sınıf Online Test Doğal Sayılar

3. sınıf online test doğal sayılar testi günümüz koşullarının gerektirdiği uzaktan eğitim şartları göz önüne alınarak hazırlanmıştır. 3. sınıf doğal sayılar test konusu bir çok konuyu kapsamaktadır. Sayıların okunuşu, deste, düzine 3. sınıf doğal sayılar değerlendirme. Toplama işlemi gerektiren sorular, onluk birlik test soruları. Taban bloklarıyla ifade edilen sayılar. Soruya gel tarzında düşündürücü sorular.

Online Test Deste ve Düzine

Online değerlendirme doğal sayılar test içeriğinde eyer alan deste ve düzine konusuna ait kazanım değerlendirme testleri. Oya’nın 1 düzine kalemi vardı. 1 deste kalem de arkadaşı hediye etti. Oya’nın kaç kalemi oldu? Şeklinde deste ve düzine değerlendirme soruları. Verilen deste ve düzine sayılarına karşılık gelen sayıları belirleme testleri.

Online Test Onluk Birlik

3. sınıf doğal sayılar değerlendirme içerisinde yer alan onluk birlik kazanım değerlendirme testi soruları. Yukarıdaki tablolarda sembollerle gösterilen yerlere hangi sayılar gelmelidir? testi soruları. Abaküs ile ifade edilen onluk ve birlik değerlendirme soruları. verilen sayılara yönelik yorum gerektiren onluk birlik 2. sınıf doğal sayılar değerlendirme soruları. verilen onluk ve birlikteki basamak değerlendirme belirleme soruları.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

    BİRDE BUNLARA BAKIN

    Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?