Soner Hoca'yı Takip Et..
  • TARİH: 09.12.2023
4. Sınıf Etkinliklerle Değerlendirme – 2 ( 1. Dönem 2020-2021)

4. Sınıf Etkinliklerle Değerlendirme – 2 ( 1. Dönem 2020-2021)

4. sınıf genel değerlendirme etkinlikleri, Türkçe , matematik değerlendirme sayfaları 4 adet etkinlik pdf 2020-2021. 4. Sınıf öğrencileri için hazırlamış olduğumuz etkinlikte şuana kadar işlenen konulardan oluşan değerlendirme etkinliği hazırladık. Etkinliklerden oluşan değerlendirme sayfaları Türkçe ve matematik derslerinden oluşan 4 adet etkinlikten oluşmuştur. Öğretmenler için öğrencilerini değerlendirme imkanı sunmakta olup eksik kalan yanlarını tespit etme fırsatı sunar. Bu eksiklikleri gidermek için uygulayacakları yöntemleri belirlemesi için mükemmel bir araçtır. 4. sınıf etkinliklerle değerlendirme sınavı tamamen orijinal olup yoğun bir çalışma sonucunda ortaya çıkarılmıştır. Bu çalışmaların öğrenciye katkısı yadsınamaz bir gerçektir. 4. sınıf etkinliklerle değerlendirme sınavı sonunda eksik olan kazanımları site içerisinde bulunan konu başlıklarından bulup öğrenebilir ve eksiklikleri giderebilirsiniz. Aşağıda sınava ait konu dağılımları verilmiştir. Herkese başarılar dileriz.

4. Sınıf Genel Değerlendirme

4. sınıf genel değerlendirme tüm dersleri ve işlenen konuları kapsayan derslere yönelik sorulardan oluşur. Amacımız bir genel değerlendirme yapmak ve var ise eksik olan öğrenmeleri ortaya çıkarmak ve bunu telafi etmektir. Tüm Öğrencilerimize başarılar diliyoruz. 4. Sınıfa ait tüm ders ve konulara buradan ulaşabilirsiniz.

Türkçe Genel Değerlendirme:

4. Sınıf Türkçe genel değerlendirme etkinliklerimiz 2 sayfadan oluşmakta olup 9 adet sorudan oluşmaktadır. 4. eş anlam zıt anlam değerlendirme etkinlikleri. yazım kuralları değerlendirme soruları. 4. sınıf anlamlı ve kurallı cümle oluşturma etkinlikleri. Yazım yanlışları ve satır sonuna sığmayan kelimeleri bölme etkinlik soruları, gerçek anlam zıt anlam değerlendirme soruları, terim anlamlı sözcükler değerlendirme soruları, deyimler değerlendirme etkinliği.

Matematik Genel Değerlendirme:

4. Sınıf matematik genel değerlendirme etkinliklerimiz 2 sayfadan oluşmakta olup 8 adet sorudan oluşmaktadır. 4. sınıf örüntü etkinlikleri. En toplama işlemi genel değerlendirme soruları. 4. Sınıf elde ve eldesiz topla işlemi değerlendirme çalışmaları. Onluk bozarak ve onluk bozmadan çıkarma işlemi etkinlik soruları. Zihinden çıkarma işlemi ve verilmeyen eksilen, çıkanı bulma soruları.4. sınıf problem etkinliği. 4. sınıf çarpma işlemi etkinlikleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?