Soner Hoca'yı Takip Et..
  • TARİH: 26.02.2024
2. Sınıf Toplama İşlemi Online Test – 1

2. Sınıf Toplama İşlemi Online Test – 1

2. sınıf online test toplama işlemi, eldeli ve eldesiz toplama işlemi online değerlendirme testi 12 sorudan oluşmaktadır. Öğrenilen konuların testi ve varsa eksik bilgilerin giderilmesinin önemli olduğunu düşünüyoruz. Online test toplama işlemi bu amaçla hazırlandı. 2. sınıf toplama işlemi değerlendirme çalışmamıza ait detaylı bilgiler aşağıda verilmiştir.

2. Sınıf Online Test Toplama İşlemi Online Değerlendirme

Toplama işlemi online değerlendirme günümüz koşullarının gerektirdiği uzaktan eğitim şartları göz önüne alınarak hazırlanmıştır. 2. online toplama testi eldeli ve eldesiz toplama işlemlerini kapsamaktadır. Soruya gel tarzı sadece Soner Hoca ailesine özel (zor ve düşündürücü) soruların yer aldığı online değerlendirme etkinliğinin herkese faydalı olmasını diliyoruz.

2. sınıf online test toplama işlemi online değerlendirme

Online Test Eldesiz Toplama İşlemi

Eldesiz toplama işlemi online değerlendirme etkinliğimiz genel tekrar amacı ile hazırlandı. Birlik ve onluk modellerle yapılan eldesiz toplama işlemi online test. Aşağıdaki abaküslerde gösterilen sayıları bulalım, toplama işlemi online değerlendirme. Sonuçlarla eşleşen harfleri yazarak şifreyi çözme çalışma kağıtları. Aşağıdaki toplama işlemlerini yapma alıştırmaları. Aşağıdaki ayı yavrusunu buz parçacıklarındaki toplama işlemlerini yaparak annesi ve kardeşine ulaştırma etkinlikleri. Aşağıdaki toplama işlemlerini yapalım. Doğru sonucun olduğu kısımları kırmızıya boyama çalışmaları.

Online Test Eldeli Toplama İşlemi

2. sınıf online değerlendirme eldeli toplama işlemi testleri.

azırladığımız etkinlikler kolaydan zora doğru ayarlanmış olup sistematik bir sıra izlemiştir. Eldeli toplama nasıl yapılır konularına cevap vermeye ve bu konuyu çok kalıcı hale getirecek etkinlikler, çalışmalar , problemler ve mini testler yer alıyor. Onluk ve birliklere ayrılmış eldeli toplama işlemi etkinlikleri. Onluk kısma eldeyi ekleyerek yapılan toplama işlemleri çalışma kağıdı.

2. sınıf matematik dersi konu anlatımı, etkinlik ve çalışma kağıtlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?