Soner Hoca'yı Takip Et..
Bilsem Online Genel Değerlendirme Testi

Bilsem Online Genel Değerlendirme Testi

Bilsem online sınav soruları test etkinlikleri, bilsem örnek sorular, bilsem soru örnekleri bilsem sınavına hazırlık çalışmaları. Sayfamıza hoş geldiniz. Yoğun emek harcayarak hazırladığımız özgün çalışmalarımızı beğeneceğinizi umuyoruz. Uzaktan eğitimin hayatımızın bir parçası olduğu günümüzde online ders, etkinlik ve sınavlar gereklilik arz etmektedir. Bİlsem, belirli yeteneklere sahip olan öğrencilerin daha etkili eğitim almalarına ve bu sayede yeteneklerini daha kolay bir şekilde ortaya koyabilmelerine olanak sağlayan kurumdur. Özel yetenekli olarak tanımlanan bu öğrenciler, bilsem sınavı ile belirlenmektedir. Online olarak hazırladığımız bilsem soru örnekleri ile sınava hazırlanan öğrencililerimize destek olamaya çalışıyoruz.

Bilsem Online Sınav Soruları

Bilsem online sınav soruları birçok kaynaktan araştırılarak özenle hazırlanmış sadece Bilsem sınavına hazırlık amacıyla değil diğer derslerle ilişkilendirilmiştir. Bilsem Sınavına yönelik örüntü soruları, verilen sekileri yorumlamayla ilgili görsel zeka soruları. 1, 2 ve 3. sınıf seviyelerinde sınıf öğretmenleri tarafından yetenek alanlarına göre aday gösterilen öğrenciler çalışmalarımızdan faydalanabilirler.

Hazırladığımız bilsem soru örnekleri , akıl zeka etkinliklerine ait tüm çalışmalarımıza buradan ulaşabilesiniz.

Bilsem Online Örnek Sorular

Benzeşim çalışmaları bilinen bir olaydan yararlanarak bilinen başka bir olayı muhakeme etme becerisini geliştirir. Şifreleme çalışmaları; çocuğunuzun, verilen gizli mesajları mantıksal olarak çözümleyebilme becerisini geliştirir. Bilsem online sınav sorular Matris çalışmaları dikkat ve konsantrasyon etkinlikleri ile nesnelerin ortak özelliklerini keşfedebilme becerisini geliştirir. Kısa süreli bellek çalışmaları; çocuğunuzun hafıza egzersizleri ile anlık edinilen bilginlerin hatırlanma süresini geliştirir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. Kahve fincanli soru cevabi tartisilir. A ve B kendi basina biraktiginda yikilir. C yikilmaz. Sag ve sol kulp olmasi disinda baska bir fark daha varsa bu soru gecersizdir. Ayrica 5. sorunun da cevaplari tartisilir. Iyi bir degerlendirme kriteri oldugunu dusunmuyorum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?