Soner Hoca'yı Takip Et..
2. Toplama İşlemi Test – 4 (Yeni Nesil)

2. Toplama İşlemi Test – 4 (Yeni Nesil)

2. sınıf yeni nesil toplama işlemi soruları, test, yorum gerektiren özel sorular, ldeli ve eldesiz toplama işlemi test soruları pdf. Zor ve yeni nesil sorulardan oluşan soruları sizler için hazırladık. Öncelikle belirtmek isteriz ki toplama işlemine ait bu çalışmayı çözmek konuya hakim olmak gerekir. Bunun için sitemizde bulunan konu anlatımları ve etkinliklerin olduğu sayfayı buradan ziyaret edebilirsiniz. Şimdi de aşağıda içeriğimizle ilgili bilgileri sizlerle paylaştık.

2. Sınıf Yeni Nesil Toplama İşlemi Soruları, Testleri

2. sınıf yeni nesil toplama işlemi soruları tesk sayfa ve dört soru olarak hazırladık. Kısaca bahsetmek gerekirse öğrenci servisi ve yol güzergahı ile alakalı bir soru tasarladık. Mesela: Okul servisi 1. evden 7, 2. evden 9, 3. evden 12 öğrenci almıştır. Buna göre göre okul servisi 1. evden öğrencileri aldığında serviste kaç öğrenci olur? Görüleceği üzere sadece toplama işlemi değil öğrencinin düşünerek çözeceği sorular tasarladık.

Mümkün olduğunca sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip ederek güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz. Aynı şekilde paylaşarak birçok kişinin yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Facebook https://www.facebook.com/groups/774188919734541

İnstagram adresimiz https://www.instagram.com/sonerhocanet/

Pinterest adresimiz https://tr.pinterest.com/sonerhoca01/pins/

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?