3. Sınıf Veri Toplama – 2

3. Sınıf Veri Toplama – 2

3. sınıf veri toplama ve değerlendirme (2) çetele ve sıklık tablosu oluşturma etkinlikleri, şekil grafiği oluşturma ve yorumlama pdf 2021. Çetele, sıklık , nesne ve şekil grafiğine ait hazırladığımız etkinlikler 4 sayfadan oluşmaktadır. Hazırladığımız etkinlikleri çözmeden önce beri toplama ve değerlendirme konu özetini tekrar ediniz.

3. Sınıf Veri Toplama ve Değerlendirme (2)

3. sınıf veri toplama ve değerlendirme (2) etkinliğimizde verilerden çetele tablosu oluşturma , oluşturulmuş çetele tablosunu yorumlama ve boşluk doldurma etkinlikleri.

3. sınıf veri toplama ve değerlendirme (2)

3. sınıf sıklık tablosu oluşturma veri toplama ve değerlendirme etkinlikleri. verilen sıklık tablosundan yararlanarak çetele tablosu oluşturma çalışma kağıtları. verilerden faydalanarak sıklık tablosunu oluşturma ve boşluk doldurma etkinlikleri. 3. sınıf şekil grafiği yorumlama ve verilerden şekil grafiği oluşturma etkinlikleri. Şekil grafiğinden yaranarak sıklık ve çetele tablosu oluşturma çalışma kağıtları. Hazırladığımız diğer matematik etkinliklerimizden ve paylaşımlarımızdan haberdar olmak için instagram adresimizi buradan takip edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?