Soner Hoca'yı Takip Et..
4. Sınıf Haftalık Mini Test (2. Dönem 16. Hafta)

4. Sınıf Haftalık Mini Test (2. Dönem 16. Hafta)

4. sınıf mini test 2. dönem 16. hafta, Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi haftalık kazanım testleri, değerlendirme soruları pdf. İlk olarak belirtmek isteriz ki bu etkinlimizde amacımız öğrenilen konuların değerlendirilmesidir. Mini testlerimiz her haftada yayımlayacağız, ayrıca olup sarmal olarak değerlendirme içerikli olacaktır. Haftalık kazanım testimizi pdf olarak hazırlanmış olup Türkçe, matematik, fen bilimleri ve sosyal bilgiler derslerinden oluşmaktadır. Öğretmenler için öğrencilerini değerlendirme imkanı sunmakta olup eksik kalan yanlarını tespit etme fırsatı sunacağına inanıyoruz. Bu eksiklikleri gidermek için uygulayacakları yöntemleri belirlemesi için mükemmel bir araçtır. Mini test sınavı tamamen orijinal olup yoğun bir çalışma sonucunda ortaya çıkarılmıştır. Bu çalışmaların öğrenciye katkısı yadsınamaz bir gerçektir. 4. sınıf kazanım testleri sonunda eksik olan kazanımları site içerisinde bulunan konu başlıklarından bulup öğrenebilir ve eksiklikleri giderebilirsiniz. Aşağıda sınava ait konu dağılımları verilmiştir. Herkese başarılar dileriz.

4. Sınıf Mini Test, Haftalık Kazanım Testleri Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi Pdf

4. sınıf mini test 2. dönem 16. hafta, Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, Fen Bilimleri haftalık kazanım testlerini 20 soru ve dört sayfa olarak hazırladık. Buna ek olarak öğrencilere kodlama alışkanlığı kazandırmak için optik form hazırladık. Bu sayede deneme sınavlarına hazırlık da yapmış olacağımızı düşündük. Hatta bir adet düşündürücü soruya gel tarzı soruya yer verdik. Böylelikle her seviyede öğrenciye hitap eden bir çalışma olacağına inanıyoruz.

Mini Test Soruları Pdf 4. sınıf mini test 20 soru olarak hazırladık. İlk olarak okuma anlama yer verdik. Mesela :

-İkinci olarak kelimede anlam soruları
-Ardından 4. sınıf yazım yanlışları testleri
-Ek olarak büyük harflerin yazımı, yazım yanlışları, eylemde zaman kullanımı soruları, sözcükte anlam
-Ayrıca metin türleri anlama yorumlama soruları
-Sonrasında matematik sıvı ölçme etkinlikleri
-Yanı sıra 4. sınıf fen bilimleri geri dönüşüm, aydınlatma araçları ve ışık kirliliği, ses teknolojileri ve ses kirliliği, basit elektrik devreleri soruları hazırladık
-Son olarak da sosyal bilgiler komşularımız, Türk Cumhuriyetleri ve farklı kültürler 4. sınıf testlerine yer verdik.

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip ederek güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz. Aynı şekilde paylaşarak birçok kişinin yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Facebook https://www.facebook.com/groups/774188919734541

Instagram adresimiz https://www.instagram.com/sonerhocanet/

Pinterest adresimiz https://tr.pinterest.com/sonerhoca01/pins/

Telegram adresimiz https://t.me/Sonerhocanet

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?