2. Sınıf Verilmeyen Toplananı Bulma – 2

2. Sınıf Verilmeyen Toplananı Bulma – 2

Verilmeyen toplananı bulma etkinlik 2. sınıf , verilmeyen toplananı bulma konu anlatımı, çalışma kağıtları ve değerlendirme test etkinlikleri. Verilmeyen toplananı bulma etkinliklerine konu anlatımı ile başlıyoruz. Verilmeyen toplanan nasıl bulunur? Verilmeyen toplanan ile ilgili örnek soru çözümleri. 3 ile hangi sayıyı toplarsak 8 eder? Toplamdan verilen sayıyı çıkarırız. 3 ile hangi sayıyı toplarsak 4 eder? Toplamdan verilen sayıyı çıkarırız. Görseller ile ilişkilendirilmiş kolaydan zora hazırlanan etkinlikler.

Verilmeyen Toplananı Bulma 2. Sınıf Etkinlik

Verilmeyen toplananı bulma ikinci sınıf etkinlik sayfaları örnek ve çözümlü etkinliklerden oluşmaktadır. Aşağıda verilmeyen toplananları örnekteki gibi bulma etkinlikleri. Paraşütler üzerindeki toplama işleminde verilmeyen toplananları bulma çakılma kağıtları. Aşağıdaki toplama işleminde verilmeyen toplananları bulma ve doğru olan sonuçlarla eşleştirme etkinlikleri. Aşağıdaki toplama işleminde verilmeyen toplananları bulalım çalışmaları. Verilmeyen toplananı bulma etkinlik 2. sınıf çember üzerinde verilmeyen toplananları bulma etkinlikleri. Verilmeyen toplananı bulmaya yönelik etkinlik sayfaları.

verilmeyen toplananı bulma ikinci sınıf etkinlikleri

Verilmeyen Toplananı Değerlendirme Testleri

Verilmeyen toplananı bulma etkinlik ikinci sınıf değerlendirme testleri olarak da kullanılabilir. Konu anlatıldıktan sonra haftalık ödev olarak da kullanılabilir. Etkinliklerde sorulan sorular farklı düşünmeyi gerektiren yeni nesil sorulardan oluşmuştur.

verilmeyen toplananı bulma ikinci sınıf değerlendirme testleri

Hazırladığımız etkinliği aşağıda verilen linkten indirebilirsiniz. Dilerseniz youtube kanalımıza abone olarak konu anlatımlarında haberdar olabilirsiniz. Kanalımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?