Soner Hoca'yı Takip Et..
1. Sınıf O Sesi Etkinlikleri ve Çalışmaları

1. Sınıf O Sesi Etkinlikleri ve Çalışmaları

1. sınıf o sesi etkinlikleri, çalışmaları, o sesi çalışma kağıdı, o harfi etkinlik pdf, o harfi çalışma kağıdı, o harfi yazma 2020- 2021 . O sesi ile ilgili hazırladığımız çalışma sayfamıza hoş geldiniz. Yoğun emek harcayarak hazırladığımız özgün etkinlikleri beğeneceğinizi umuyoruz. 1. sınıf öğrencilerine öğretilen ve ilk grupta yer alan o sesi ile ilgili çalışmalarımız fasikül seklinde hazırlanmıştır. İlkokuma-yazma öğretimi, önemli bir eğitim etkinliğidir. ilkokuma ve yazma öğretiminde karşılaşılacak olası başarısızlık öğrencinin akademik benlik tasarımını olumsuz etkiler. Bu etkinlik gerek ilkokulda gerekse daha sonraki öğrenim hayatında öğrenciye lüzumlu olacak. Hatta sadece Türkçe dersinde değil diğer derslerde de başarısına yön verecek kuvvetli bir eğitim etkinliğidir. İlkokuma öğretiminin başarılı sonuçlanmasında kullanılan etkinliklerin ve çalışma kağıtlarının rolü büyüktür. 

1. Sınıf o Sesi Etkinlikleri ve Çalışmaları

1. sınıf o sesi etkinlikleri 1. sınıf o sesi çalışmaları pdf şeklinde hazırlanmış olup 18 sayfadan oluşmaktadır. İçinde o sesi bulunan görselleri bulma çalışmaları. O sesinin bulunduğu görselleri boyama etkinlikleri. O harfini yazma çalışma kağıtları. O sesi labirent etkinlikleri. O harfi boyama çalışmaları. ‘‘O’’ ve “O” harflerini boyayarak maymunu muza ulaştırma etkinliği. Verilen resimler ile gölgelerini eşleştirme etkinlikleri. 1. Sınıf çizgi çalışmaları etkinliğimize buradan ulaşabilirsiniz.

1. Sınıf o Sesi Çalışma Kağıdı

1. sınıf o sesi çalışma kağıdı öğretmenin ve öğrencilerin tüm ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlandı. O sesi öğretiminde yakından uzağa, basitten karmaşığa, somuttan soyuta bir yol izlenmiştir. 1. sınıf o sesi etkinlikleri sadece o harf öğretimini amaçlamamış olup öğrencilerin psikomotor gelişimlerini de amaçlamıştır. Kes yapıştır etkinlikleri harfi çalışma kağıdı ile ilişkili olup dikkati de geliştirmektedir.

1. Sınıf o Harfi Etkinlik

1. sınıf o harfi etkinlik k harfi yazma çalışmaları, o harfi çalışma kağıtları. Fasikül çalışmasında sezdirme, boyama, harf tamamlama, açık ve kapalı heceler, hecelerle kelime oluşturma, kelimelerden cümle oluşturma, kelime ve cümle yazma etkinliklerinin olmasına vb. birçok etkinliğe özen gösterildi. İçerik olarak özgün olmasına özen gösterildi. O sesi harfi ve çalışma kağıtlarımızı yukarıdaki indir butonu tıklayarak indirebilirsiniz.

1. Sınıf o Harfi çalışma kağıdı

1. sınıf o harfi çalışma kağıdı kısmında bulunan o harfi çalışma kağıdı bölümünde ihtiyacınız olan bütün etkinlikleri bulabilirsiniz. sınıf o sesi etkinlikleri Hızlı bir şekilde çıktı alabilir veya dijital ortamda paylaşım yapabilirsiniz.

Lütfen çalışmalarımız ile ilgili değerli yorumlarınızı bizlerden esirgemeyin sizlerin görüş ve önerileri bizler için çok kıymetlidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?