1. Sınıf Okuma Anlama Metni – 21 (Nasıl Başarılı Oluruz?)

1. Sınıf Okuma Anlama Metni – 21 (Nasıl Başarılı Oluruz?)

1. sınıf okuma anlama metni Nasıl Başarılı Oluruz?, okuma anlama çalışma çalışmaları ve değerlendirme soruları 2020-2021 pdf. Öncelikle okuma etkinliği ve değerlendirme sorularında oluşan çalışmamız öğrencilerin keyif alarak okuyacağı ve kendinin değerlendireceği şekilde hazırlanmıştır.

Gökhan derslerinde başarılı olmayan bir öğrenciydi. Bir türlü dersleri anlayamıyordu. Bu duruma çok üzülüyordu. Sınıfın en başarılı öğrencisi ise Aslı’ydı. Ayrıca Aslı herkes tarafından da sevilirdi. Gökhan da onun kadar başarılı olmak istiyordu. Sadece bunu nasıl yapacağını bilmiyordu. Aslı, Gökhan’ın bu durumunu görünce ona yardımcı olmak istedi. Nasıl ders çalışması gerektiğini gösterdi. Sürekli konuları tekrar etmesi gerektiğini anlattı. Kitap okumanın önemli olduğundan bahsetti. Gökhan, Aslı’nın sözünü dinledi. Derslerinde başarılı olmaya başladı. Aslı’ya da teşekkür etti.

1. sınıf okuma anlama etkinliği Nasıl Başarılı Oluruz?

Okuma anlama metni Nasıl Başarılı Oluruz? 1. sınıf yeteneğinin gelişmesine yardımcı olmasının yanında değerler eğitimi temele alınarak hazırlanan çalışmalarımızın herkese faydalı olmasını diliyoruz. 1. Sınıflar için Hazırladığımız Diğer okuma anlama metinlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?