3. Sınıf Matematik Birer – Onar – Yüzer Ritmik Sayma

3. Sınıf Matematik Birer – Onar – Yüzer Ritmik Sayma

3. sınıf birer onar yüzer ritmik sayma etkinlikleri, 3. sınıf onar ve yüzer ritmik sayma çalışma kağıdı ve konu anlatımı. Bir kural dahilinde sayı aralıklarını değiştirmeden ileri, geri sayma işlemine ritmik sayma denir. 3. sınıf seviyesine uygun verilen sayılardan başlayarak birer ritmik sayma çalışmaları. Birer ritmik saymada verilemeyen sayıları bulma etkinlikleri. 3. sınıf onar ritmik sayma çalışma kağıtları ve etkinlikleri. Verilen sayılardan başlayarak ileriye doğru onar ritmik sayma etkinlikleri. Onar ritmik saymada verilmeyen sayıları bulma çalıma sayfaları.

3. Sınıf Birer Onar Yüzer Ritmik sayma Etkinlikleri

3. sınıf birer onar yüzer ritmik sayma etkinlikleri kazanımlara uygun olarak hazırlanmıştır. Konu kazanımı 1000 içinde herhangi bir sayıdan başlayarak birer, onar ve yüzer ileriye doğru ritmik sayar şeklindedir. Verilen sayılardan başlayarak yukarıdan aşağı doğru yüzer ritmik sayma ve boş kısımları doldurma etkinlikleri. İleriye doğru onar ve yüzer ritmik sayma çalışmaları. 3. sınıf onar ileri ve geri ritmik sayma etkinlikleri. 3. sınıf yüzer ileri ve geri ritmik sayma çalışma kağıtları. 3. sınıf ritmik sayma ile ilgili problemler.

3. Sınıf Birer Ritmik Sayma

3. sınıf birer ritmik sayma yüz ve bin sayıları içinde ileriye geriye birer ritmik sayma etkinlikleri ve çalışma kağıtları. Verilen ritmik sayılarda eksik olanı bulma ve yazma çalışmaları.

3. Sınıf Onar Ritmik Sayma

3. sınıf onar ritmik sayma yüz ve bin sayıları içinde ileriye geriye birer ritmik sayma etkinlikleri ve çalışma kağıtları. Verilen ritmik sayılarda eksik olanı bulma ve yazma çalışmaları.

3. Sınıf Yüzer Ritmik Sayma

3. sınıf yüzer ritmik sayma yüz ve bin sayıları içinde ileriye geriye birer ritmik sayma etkinlikleri ve çalışma kağıtları. Verilen ritmik sayılarda eksik olanı bulma ve yazma çalışmaları.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?