Soner Hoca'yı Takip Et..
Bilsem (Kuş Bakışı) Etkinlikleri- 1

Bilsem (Kuş Bakışı) Etkinlikleri- 1

Bilsem kuş bakışı etkinlikleri, örnek soruları, bilseme hazırlık kuş bakışı soruları, bakışı görünüşü aşağıdakilerden hangisidir? Etkinlik ve çalışmamıza hoş geldiniz. Yoğun emek harcayarak hazırladığımız özgün etkinliklerimizi beğeneceğinizi umuyoruz. Yüksekten aşağıya doğru bütün genişliği kavrayacak biçimde bakışa kuş bakışı denir. – Kuş bakışı, bir konuma yada bir coğrafi alana dikey olarak gökyüzünden yada yüksek bir konumdan bakmaktır. Genellikle haritacılıkta sıkça kullanılan bir tabirdir. Kuş bakışı bir şeyi kuş gibi yüksekten baktığımızda nasıl görüldüğüne denir. Yüksek bir yerden aşağıya doğru, bütün genişliği içine alacak biçimde bakma etkinliğidir. Bilsem sorularında da verilen şekillerin yukarıdan yani kuş bakışı görünümü soruları sorulmaktadır. Bilseme hazırlık açısından sizler için sınava uygun soruları bir araya getirdik. Görsel zeka, mantık ve yorum soruları.

Bilsem Kuş Bakışı Etkinlikleri ve Örnek Soruları:

Bilsem Kuş Bakışı Etkinlikleri ve Örnek Soruları ile bireylerin zihinsel becerilerinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır. Yukarıdaki şeklin kuş bakışı görünüşü aşağıdakilerden hangisidir, şeklinde bilseme yönelik soru örnekleri. Kuş bakışı verilen şeklin asıl görüntüsü aşağıdakilerden hangisi olabilir çalışma kağıtları. Bilseme yönelik zeka soruları ve bilsem sınavına hazırlık testleri. Görsel zeka ve görsel yorumlama mantık soruları.

hazırladığımız Bilsem sınavına hazırlık sorularına ve örnek çalışmalarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Bilsem şifreleme etkinliklerimize buradan ulaşabilirsiniz. Bilseme hazırlık küp soru örneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?